Bugün 22 Ocak 2020, Çarşamba         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
4
9.483

SU ARITMA KONUSUNDA SORMAK İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ SORUYU ÇEKİNMEDEN BİZE SORABİLİRSİNİZ.

SİZLERE YARDIMCI OLMAKTAN FİRMA OLARAK MEMNUNİYET DUYARIZ.

TELEFONUMUZ TEKNİK DESTEK İÇİN 24 SAAT AÇIK DURUMDADIR.

24 SAAT BİZE ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ NUMARADAN BİZİ ARAYINIZ.

SATIŞ ORTAKLIĞI İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

İLETİŞİM

Gsm: 0 554 811 70 81

Pbx : 0 850 811 71 80 

e-mail : orhan@muglasuaritma.com

Orhan  Tan Muğla Menteşe Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri - Armut.com  

HAKKIMIZDA

KAMPÜS SU ARITMA ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan firmamız;
 
Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.
 
Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.
 
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
 
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KAMPÜS SU ARITMA, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
 
KAMPÜS SU ARITMA müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, satış, servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
 
KAMPÜS SU ARITMA, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. 
 
Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı,dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.
 
Teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir.
Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır.
 
Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanının proje ile ilgili eğitimi firmamız tarafından verilmektedir. 
 
Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahele etmektedir.
 
Kurulu sistemlere aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti tecrübeli kadromuzla yürütülmektedir.